Premier League: 1 piros lap és 2 kihagyott tizi után előnyről kapott ki a ManCity – videó

A Premier League 19. fordulójának zárómeccsén fordulatos, ötgólos meccsen maradt alul a 79 percet emberhátrányban játszó címvédő Manchester City.
Csakfoci Admin 2019. december 27., péntek 22:44
Szerző: Csakfoci Admin 2019. december 27., péntek 22:44

Wolverhampton - Manchester City 3-2 (Traoré 55., Jimez 82.,Doherty 90.,  ill. Sterling 25., 50.)

A Premier League 19. fordulójának zárómeccsén a ManCity a 11. percben emberhátrányba került, miután Edersont kiállították a Wolverhampton ellen. A vendégek Mahrez a VAR segítségével büntetőhöz jutott, amit Sterling először elhibázott, majd  némi videóbírózás után a játékvezető megismételtette a tizenegyest, mivel a hazaiak kapusa, Rui Patrício szabálytalanul elvetődött a rúgás előtt. A kapus hárított, ám a kipattanót értékesítette az angol válogatott csatár.

A második félidő elején Sterling újból eredményes volt, az 55. percben Traoré szépített. A hajrában Jimenez és Doherty is betalált, kialakítva ezzel a 3-2-es végeredményt.

Összefoglaló

PL: Őrületes szólóval jelentkeztek be karácsonykor az Év Gólja-címre - videó
Jordan Ayew, a Crystal Palace ghánai válogatott támadója öt védőt és a vendégek kapusát is hanyag eleganciával csapta be, mielőtt megszerezte volna csapata győztes gólját a West Ham United elleni bajnoki (2-1) 90. percében.