Összeverekedtek a szurkolók a Chelsea meccsén - videó

A rendőrség a stadiont okolja.
Csakfoci Admin 2016. október 27., csütörtök 10:53
A rendőrség a stadiont okolja.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. október 27., csütörtök 10:53
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hét embert letartóztattak, miután a Ligakupa-mérkőzés hajrájában a West Ham és Chelsea fanatikusai egymásnak estek.

Az incidens úgy kezdődött, hogy a  szurkolók érmékkel és flakonokkal dobálták egymást. Ezután megjelentek a rendezők, megpróbálták távol tartani egymástól a két tábort. - számolt be a mirror.co.uk.

A West Ham United kiadott egy közleményt, amelyben elítélik a szurkolók viselkedését, és leszögezik, miután azonosították a rendzavarókat, intézkedni fognak, hogy azok semmilyen futball -eseményre ne látogathassanak ki.

A mérkőzés után rohamrendőrök lepték el az utcákat, hogy elejét vegyék az újabb összecsapásoknak.

Egy rendőr azt nyilatkozta a lapnak, hogy a balhé helyszíne egyszerűen nem nevezhető futballstadionnak, ennyire rossz biztonsági körülmények között még életében nem dolgozott.

A lap hozzátette, nem ez az első eset, hogy a West Ham stadionját alkalmatlannak találják a mérkőzések zavartalan lebonyolításához.

 

Átigazolások
Puskás Akadémia
Magyar igazolás
A Puskás Akadémia bejelentette a 18 éves Brügger Dániel szerződtetését, a magyar korosztályos válogatott középpályás 2029 nyaráig írt alá a felcsúti klubhoz.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról
Hajnal Tamás elárulta, egyelőre a jelenlegi kerettel vág neki a szezonnak az FTC, de augusztus végéig még lehetnek érkezők és távozók.
ZTE
Klubrekord
Klubrekordot jelentő összegért távozik a ZTE-től Akpe Victory, aki pályafutását a svájci első osztályban szereplő FC Baselnél folytatja.
Tovább az összes átigazoláshoz