Négy gólt vágó csatára repítette a szünet után a Cityt, szoros meccset húzott be a Bayern - videók

A szünetben még döntetlenre álló Manchester City öt gólt szerzett Angliában, a Bayern már a félidőre beállította a végeredményt, pályára lépett a PSG is.
Csakfoci Admin 2018. február 10., szombat 20:40
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 10., szombat 20:40

Az egész idényben remek teljesítményt nyújtó, angol listavezető Manchester City zárta a Premier League mai játéknapját. Pep Guardiola együttese vezetést szerzett, de 1-1-es döntetlennel mehetett pihenőre a Leicester elleni bajnokin, a java azonban a második játékrészben következett. Sergio Agüero klasszikus mesternégyest szerzett, amivel a manchesteriek 5-1-re nyerték meg az összecsapást.

Manchester City - Leicester 5-1 (Sterling 3., Agüero 48., 53., 77., 90. ill. Vardy 24.)