Zsinórban ötödik vereségét szenvedte el a Premier League-ben a címvédő Leicester, ezúttal az alsóházi Swansea City verte a bajnokot.
Mawson és Olsson góljával alakult ki a 2-0-s végeredmény, amely sorozatban az ötödik zakója volt Claudio Ranieri csapatának.
A Leicester 2017-ben még nem nyert bajnokit, a naptári évben egy pontot szerzett összesen, gólkülönbsége pedig 0-10 utóbi hat találkozóján. A Leicester már csak egy ponttal előzi meg a már kiesőhelyen álló Hull City-t.
Swansea City – Leicester City 2-0 (Mawson 36., Olsson 47.)
Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.