Premier League: 11-essel dőlt el az MU-Arsenal rangadó, 0-4 után majdnem feltámadt egy csapat - videók

Pierre-Emerick Aubameyang büntetőjével dőlt el az Arsenal javára az Old Traffordon megrendezett vasárnapi presztízsmeccs, amely után az MU csak a 15. a tabellán.
Dudás Gábor 2020. november 1., vasárnap 19:57
Szerző: Dudás Gábor 2020. november 1., vasárnap 19:57

Eközben a Southampton már 4-0-ra is vezetett az Aston Villa otthonában az 58. percben, ennek ellenére a hazaiak kis híján pontot mentettek, igaz, a második és harmadik góljukat csak a ráadásban szerezték.

A Newcastle United közben 2-1-re verte a várakozásokon felül rajtoló, de zsinórban már a második vereségét elszenvedő Evertont.

Premier League, 7. forduló:

Manchester United – Arsenal 0-1 (Aubameyang 69. – 11-esből)

Aston Villa – Southampton 3-4 (Mings 64., Watkins 93., Grealish 97., ill. Vestergaard 22., Ward-Prowse 33., 45., Ings 57.)

Newcastle – Everton 2-1 (Wilson 56., 84. – az elsőt 11-esből, ill. Calvert-Lewin 92.)