Pogba elmondta, mit utál mindenki Mourinho edzésein

A Manchester United francia játékosa egy interjúban elmondta, mi a kedvence az edzéseken, illetve mi az, amit - ahogy a többiek is - utál.
Csakfoci Admin 2017. december 2., szombat 14:08
A Manchester United francia játékosa egy interjúban elmondta, mi a kedvence az edzéseken, illetve mi az, amit - ahogy a többiek is - utál.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. december 2., szombat 14:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"A személyes kedvencem az edzés végi játék. A legrosszabb pedig - amit nem csak én, hanem mindenki utál -, a taktika gyakorlása. Kifejezetten az rossz, amikor védekezést gyakorlunk, mert ilyenkor labda nélkül végezzük a feladatokat" - mondta el egy interjúban Paul Pogba, a Manchester United remek játékosa.

A francia középpályás hozzátette, odavan a szép játékért és a tetszetős cselekért, gyerekkorában pedig a barátaival együtt "tanulta" a focit, ahol a technikai képzettség mellett a fizikai erejére is szüksége volt.

Átigazolások
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.
Megvan a Slovan új edzője
Yaya Touré
Yaya Touré lett a Slovan Bratislava vezetőedzője, miután hároméves szerződést kötött a pozsonyi klubbal.
DVSC
Szűcs Portugáliában?
Eldőlt, hogy Szűcs Tamás a nyár folyamán távozik a DVSC-től. A 21 éves, négyszeres válogatott középpályás kapcsán lengyel és portugál érdeklődő is volt - utóbbi liga lehet a végső befutó. (Öltözőn Túl)  
Tovább az összes átigazoláshoz