Hátrányból fordítva nyert a Manchester United a Premier League mai első mérkőzésén, a Vörös Ördögök győztes gólja a hosszabbításban született.
Nem indult jól a szombati bajnoki az idényben rendre botladozó Manchester Unitednek: a Vörös Ördögök már 10 perc után hátrányba kerültek, a gól előtt mindössze néhány passzal sakk-matt helyzetet teremtett a Bournemouth a MU kapuja előtt.
José Mourinho együttese azonban a 35. percben egyenlített egy szépen végigvitt támadás végén.
A hajrában már-már úgy nézett ki, megosztoznak a pontokon a felek, és az Unitednek ezúttal sem sikerül egymás után két bajnokit megnyernie, a 92. percben jött a csattanó: Rashford megszerezte a győztes gólt a MU-nak.
Bournemouth - Manchester United 1-2
Gólszerzők: Wilson 11. ill. Martial 35., Rashford 92.
Átigazolások
Újpest
12 játékos jövője függőben
"Nem egyszerű a történet, 12 játékosnak lejár a szerződése..." - Dárdai Pál sportigazgató egy interjúban beszélt az újpesti keret "stabilitásáról".
Légiósok
Vált a magyar válogatott védő
Sajtóértesülések szerint az angol Plymouth Argyle elfogadta a szerb élvonalbeli Vojvodina ajánlatát Szűcs Kornélért.
Kazincbarcika
Újabb erősítés
Sebők Péter személyében egy 21 éves, Svájcban született korábbi U18-as magyar válogatott védekező középpályás érkezett Kazincbarcikára.