A Newcastle United csak ráijeszteni tudott a Manchester Unitedre a Premier League 19. fordulójában. A vendégek vezető találata után négy góllal válaszoltak a hazaiak, Greenwood bombája pedig élményszámba ment.
Premier League, 19. forduló
Manchester United–Newcastle 4-1 (Martial 24., 51., Greenwood 36., Rashford 41., ill. M. Longstaff 17.)
Longstaff 0-1
Martial 1-1
Greenwood 2-1
Rashford 3-1
Martial 4-1
Olvastad már?
PL: Az új edzővel sem nyert az Arsenal, otthon kapott nagy pofont a Chelsea – eredmények, videók
Először ült az Arsenal kispadján trénerként Mikel Arteta, ám a bemutatkozó mérkőzésén csak egy pontot szerzett csapatával. Carlo Ancelotti debütálása viszont jól sikerült, az Everton hazai pályán múlta felül a Burnleyt. A Chelsea nagy meglepetésre otthon kapott ki a kiesés ellen harcoló Southamptontól. Eredmények.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint az Augsburg (ismét) érdeklődik Dárdai Márton iránt.
Szpari/Loki
Muhamed Tijani
A DVSC ajánlatot tett Muhamed Tijani játékjogáért, azonban a Slavia Praha elutasította azt - értesült a Csakfoci cseh forrásból.
ETO/Fradi
Gruber Zsombor
Az Öltözőn Túl szerint a győri születésű, jelenleg ferencvárosi Gruber Zsombor az ETO lehetséges nyári igazolása lehet, azonban a goal.com cáfolta ezt az értesülést.