Nem az első eset: Letartóztatták az MU legendáját – sajtóhír

Brit sajtóhírek szerint kedden délután letartóztatták a rendőrök a Manchester United legendás játékosát, egyben a klub ifiakadémiájának vezetőjét, Nicky Buttot.
Csakfoci Admin 2019. április 17., szerda 14:22
Brit sajtóhírek szerint kedden délután letartóztatták a rendőrök a Manchester United legendás játékosát, egyben a klub ifiakadémiájának vezetőjét, Nicky Buttot.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 17., szerda 14:22

A BBC információi szerint a brit rendőrök kedden 14 órakor egy riasztást kaptak egy nő megtámadása miatt, aki a kezén szenvedett el kisebb méretű vágást. Sajtóhírek szerint a nő sérülése nem igényel kórházi kezelést.

A hatóság emberei a helyszínen lévő 44 éves Nicky Buttot letartóztatták, aki a május 16-án esedékes tárgyalásáig őrizetben marad.

Butt a Manchester United színeiben összesen 378 tétmeccsen játszott, tagja volt az 1999-es évben triplázó csapatnak, valamint az angol válogatott mezét 39-szer öltötte magára.

Nem az első eset

Buttnak korábban is meggyűlt a baja a hatóság embereivel, hiszen a korábbi angol válogatott középpályást letartóztattak, miután 2013 nyarán részt vett egy szórakozóhelyen kitört verekedésben.

Átigazolások
Ferencváros
Tóth Alex már Angliában
Sajtóhírek szerint a Ferencváros magyar válogatott középpályása, Tóth Alex megérkezett Angliába és hamarosan aláír a Bournemouth csapatánál.
Kisvárda
Ezért jönnek a milliók
Kiderült, hogyan keres komoly pénzt a Kisvárda egy korábbi kölcsönüzlettel, ami a kolozsvári Ceferével kötött.
Légiósok
Szalai Attila
Edzője elég egyértelműen beszélt Szalai Attila valószínűsíthető sorsáról a török Kasimpasa együttesénél.
Tovább az összes átigazoláshoz