MU: Mourinho betiltotta a Pokémon Go-t

A Manchester United menedzsere nem akarja, hogy a foci helyett az új őrülettel foglalkozzanak játékosai.
Dudás Gábor 2016. július 25., hétfő 4:58
A Manchester United menedzsere nem akarja, hogy a foci helyett az új őrülettel foglalkozzanak játékosai.
Szerző: Dudás Gábor 2016. július 25., hétfő 4:58

 

José Mourinho a valóságos őrületként elterjedő, "Pokémon Go" nevű játék kapcsán tiltó határozatot hozott játékosai számára.

- Mourinho még szokja és keresi a helyét az Old Traffordon, és igyekszik óvatosan mozogni a klubnál, ezért nem is rontott ajtóstul a házba. Egy dolgot azonban máris megtiltott a játékosoknak: tilos 48 órával a mérkőzések előtt a Pokémon Go-val játszaniuk - mondta a brit Daily Mailnek egy klubhoz közeli forrás.

Átigazolások
Légiósok
Sallai reagált
"Nem gondolkodom váltásban, főleg nem az idény közepén, amikor ennyi fontos mérkőzés vár ránk" - mondta Sallai Roland, aki nem figyel azokra a hírekre, amelyek a Liverpoollal (is) kapcsolatba hozták. (NSO)
Légiósok
Szoboszlai és a Real
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz