MU: Kínos potyagól De Geától, vereség a pofozógép ellen is - videó

A Manchester United rapszodikus szereplése mellett is nagy meglepetésnek mondható, hogy az angol Premier League-ben eddig összesen egy(!) egyőzelmet arató és sereghajtó Watford 2-0-ra legyőzte a 20-szoros bajnokcsapatot.
Dudás Gábor 2019. december 22., vasárnap 16:45
A Manchester United rapszodikus szereplése mellett is nagy meglepetésnek mondható, hogy az angol Premier League-ben eddig összesen egy(!) egyőzelmet arató és sereghajtó Watford 2-0-ra legyőzte a 20-szoros bajnokcsapatot.
Szerző: Dudás Gábor 2019. december 22., vasárnap 16:45

David De Gea hatalmas hibája kellett a hazaiak vezető góljához, majd egy 11-est is értékesítettek a "Darazsak", akik április óta nem nyertek otthoni meccset a bajnokságban.

A United - amelyen Paul Pogba szeptember óta várt visszatérése sem segített - maradt a 8. helyen, lemaradása jelenleg öt pont a még BL-pozíciónam tanyázó, de egy meccsel kevesebbet játszott Chelsea-hez képest.

Premier League, 18. forduló:

Watford – Manchester United 2-0 (Sarr 50., Deeney 54. - 11-esből)

Később:

17:30: Tottenham – Chelsea

Átigazolások
NB III
Milovanovic az edző
Az elmúlt években Lipcsei Péter segítőjeként a Soroksárnál dolgozott Dejan Milovanovic mentheti meg az NB III-as Pénzügyőrt a kieséstől.
Visszatérhet a korábbi Fradi-tréner
Thomas Doll
Indonéz sajtóhírek szerint a Persija Jakarta visszahozná vezetőedzőnek Thomas Dollt.
Storck visszatér?
Újra kinevezhetik volt klubjánál
Vészhelyzet és edzőváltás a belga Cercle Brugge-nél – Bernd Storck lehet újra a megmentő.
Tovább az összes átigazoláshoz