A MU kétgólos hátrányból állt fel, drámai meccsen verte a kiesőjelöltet - videó

José Mourinho együttese az utolsó fél órában összekapta magát, így nagy nehezen le tudta győzni a Crystal Palace-t.
Budai László 2018. március 5., hétfő 22:53
Szerző: Budai László 2018. március 5., hétfő 22:53

A forduló előtt kiesőhelyen álló Crystal Palace Townsend remek góljával már a 11. percben vezetést szerzett a Manchester United elleni bajnokin. Sőt, José Mourinho együttese a második félidő elején még nagyobb bajba került, amikor Van Aanholt kettőre növelte a hazaiak előnyét.

Nem sokkal később azonban Smalling szépített, így visszajött a meccsbe a MU, amely a 76. percben Lukaku révén egyenlített is. Úgy tűnt, a fordítás már nem jön össze, de a 91. percben Matic - aki első bajnoki gólját lőtte a MU-ban - megszerezte a győzelmet a manchesteri együttesnek. A MU így a második, a Palace a 18. a PL-ben.

TABELLA: ÍGY ÁLL A PREMIER LEAGUE

Premier League, 29. forduló

Crystal Palace-MU 2-3 (Townsend 11., Van Aanholt 48., ill. Smalling 55., Lukaku 76., Matic 91.)

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.