Mourinhóék tönkreverték a bajnokot - videó

Pogba megszerezte első gólját, a szupertini is betalált.
admin 2016. szeptember 24., szombat 13:19
Szerző: admin 2016. szeptember 24., szombat 13:19

Hazai pályán játszott rangadót a Manchester United, Ibrahimovicék a tavalyi bajnok Leicester Cityt fogadták - Wayne Rooneyt csak a kispadra ültette José Mourinho. Aki kiélezett csatát várt, annak csalódnia kellett, a vörös ördögök drukkerei viszont el sem tudtak volna képzelni ennél jobb forgatókönyvet. Smalling góljával a félidő felénél megszerezték a vezetést a hazaiak, majd a játékrész végéhez közeledve valósággal földbe döngölték a Leicestert.

Mata, Rashford és Pogba révén még háromszor találtak be, így az első félidőben eldőlt a találkozó, a Juventusból érkező csillag első bajnoki gólját szerezte. Fordulás után rendezte sorait a vendégcsapat, ugyan ekkor is adódtak manchesteri lehetőségek, gólt azonban Gray révén a Leicester szerzett, de ez a 3 pont sorsát nem befolyásolta.
TABELLA ITT!

Manchester United - Leicester City 4-1 (Smalling 22., Mata 37., Rashford 40., Pogba 42., ill. Gray 59.)