A 96. percben pontokat vesztő MU vezetőedzője nehezen viselte, hogy egy Chelsea-stábtag elé ugorva mutogatott.
Mint beszámoltunk róla, úgy végződött 2-2-es döntetlenre a Chelsea és a Manchester United szombat délutáni rangadója a Premier League-ben, hogy az élen álló hazaiak a 96. percben mentettek pontot.
Az elszalasztott lehetőség miatt amúgy is feszült MU-menedzsert, José Mourinhót azonban igazán egy Chelsea-stábtag dühítette fel, aki elé ugorva mutogatott a portugál edzőnek, akit aztán a biztonságiaknak kellett megállítaniuk.
Átigazolások
Szentlőrinc
Eszéki érkező
Az átigazolási időszak hajrájában is történt változás a Szentlőrinc keretében. A 19 esztendős Zeravica Marino kölcsönben érkezik a horvát első osztályú NK Osijek gárdájától a tavaszi szezonra.
Paks
Ketten is aláírtak
Silye Erikkel és Máté Csabával hosszabbítottak: a ballábas szélső további három, míg a fiatal középpályás további négy évre írt alá.
Honvéd
Alapember hosszabbított
Meghosszabbították 23 éves kulcsemberük, Szabó Alex szerződését, aki két évvel toldotta meg kontraktusát, így az már 2028-ig érvényes.