Mindkét klub bejelentette új labdarúgója érkezését, akik egyaránt négy és fél éves szerződést írtak alá.
Hivatalossá vált, amit az elmúlt napokban, hetekben már mindenki biztosra vett: a Manchester United játékosa, Henrikh Mkhitaryan az Arsenalba szerződött, míg a londoniak labdarúgója, Alexis Sánchez az Old Traffordon folytatja karrierjét.
Mindkét futballista négy és fél éves szerződést kötött új klubjával. Az üzletet a MU és az Arsenal is bejelentette.
A MU bejelentése
Ladies and gentlemen, please take your seats. Introducing #Alexis7…#GGMU #MUFC @Alexis_Sanchez pic.twitter.com/t9RIIx4mE4
— Manchester United (@ManUtd) 2018. január 22.
Az Arsenal bejelentése
Welcome to Arsenal, @HenrikhMkh https://t.co/NqL8qq1uGK
— Arsenal FC (@Arsenal) 2018. január 22.
Átigazolások
Légiósok
Bolla Olaszországban?
Állítólag Serie A-klub tárgyal Bolla Bendegúz leigazolásáról.
Újpest
Bundesliga-érkező a Szuszában
A Puskás Akadémia elleni mérkőzés félidejében bemutatkozott az Újpest-szurkolóknak az az Arne Maier, aki az Augsburg csapatától szerződik a lila-fehérekhez. Részletek a játékosról itt!
Győri ETO
Paul Anton
Paul Anton, az ETO kulcsembere elmondta, nincs szó arról, hogy visszatérne Romániába, a győriekkel a hosszabbításról tárgyal.