Havi 6 miliót fizet Ibra angliai álomotthonáért - fotók

Ebben a hat hálószobás házban lakik majd a svéd csillag Angliában.
Dudás Gábor 2016. augusztus 4., csütörtök 10:29
Ebben a hat hálószobás házban lakik majd a svéd csillag Angliában.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 4., csütörtök 10:29

Hamarosan véget érhet az Ibrahimovic-család szállodai tartózkodása Angliában, a Manchester United nyáron igazolt támadója napokon belül beköltözik új házába.

A The Sun cikke és fotói szerint Manchestertől nem messze, Cheshire megyében talált magának egy hat hálószobás, ami persze minden igényt kielégítő, ahogy az a képeken is látszik. Ibrahimovic havi 16500 fontot, azaz hozzávetőlegesen 6 millió forintot fizet majd új otthonukért.

A lap szerint nem csak a család, de 1,5 millió fontot érő autóparkja is a házhoz költözik Zlatannal.

 

 

 

 

 

Átigazolások
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Tovább az összes átigazoláshoz