Ferguson óta nem volt ilyen: Hat gólt vágott a Manchester United - videó

A Manchester United 6-2-re legyőzte a Leeds United csapatát a "Rózsák Háborújában" vasárnap. A fantasztikusan kezdő és a 3. helyre fellépő MU a legendás Sir Alex Ferguson 2013-as visszavonulása óta először lőtt hat gólt bajnoki mérkőzésen.
Dudás Gábor 2020. december 20., vasárnap 20:58
A Manchester United 6-2-re legyőzte a Leeds United csapatát a "Rózsák Háborújában" vasárnap. A fantasztikusan kezdő és a 3. helyre fellépő MU a legendás Sir Alex Ferguson 2013-as visszavonulása óta először lőtt hat gólt bajnoki mérkőzésen.
Szerző: Dudás Gábor 2020. december 20., vasárnap 20:58

Premier League, 14. forduló:

Manchester United – Leeds United 6-2 (McTominay 2., 3., B. Fernandes 20., 70. – a másodikat 11-esből, Lindelöf 37., D. James 66., ill. Cooper 42., Dallas 73.)

Korábban:

Tottenham Hotspur – Leicester City 0-2 (Vardy 49. – 11-esből, Alderweireld 59. – öngól)

Brighton – Sheffield United 1-1 (Welbeck 87., ill. Bogle 63.) – piros lap: Lundstram (Sheffield, 40.)

Később:

20:15: West Bromwich Albion – Aston Villa

Olvastad már?
Topligák: Videón a Serie A valaha volt leggyorsabb gólja, Mourinho újabb rangadót bukott el - eredmények
Ez történt az európai topligákban vasárnap délután. Gólok, gólszerzők, eredmények és videók.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Nagy bejelentés
A DVSC 2029 nyaráig meghosszabbította Szűcs Tamás szerződését.
DVSC
Rossi segítője érkezett
A magyar válogatott stábtagja, a korábban a KBSC-nél dolgozó Simon László érkezett a Lokihoz.
KTE
A Sepsitől érkezhet középpályás
Próbajátékos a keretnél: a középpályán bevethető Nistor Ákos a héten csatlakozott a munkához, aki legutóbb a Sepsi OSK játékosa volt.
Tovább az összes átigazoláshoz