FA-kupa: A volt Vidi-edző csapata sem tudta megállítani a MU-t – eredmények, videó

A Manchester United hazai pályán legyőzte a korábbi Videoton-edző, José Gómes által irányított Readinget, és bejutott az FA-kupa legjobb 32 csapata közé.
Csakfoci Admin 2019. január 5., szombat 15:58
Szerző: Csakfoci Admin 2019. január 5., szombat 15:58

Manchester United – Reading 2-0 (Mata 22. – büntetőből, Lukaku 49.)

A négy meccs óta veretlen Ole Gunnar Solskjaer irányításával a Manchester United, amely hazai pályán fogadta a másodosztályú Readinget az FA-kupában.

A manchesteriek az első félidő 22. percében kerültek előnybe, miután Juan Mata értékesítette a saját maga által kiharcolt büntetőt (1-0). A félidő előtt kétgólosra nőtt a hazaiak előnye, ezúttal Sánchez passza után Lukaku lépett ki remek ütemben, aki elhúzta a kapus mellett a labdát, és az üres kapuba passzolt (2-0).

Mivel a második félidőben nem született több gól, így a Manchester United jutott a legjobb 32 csapat közé az FA-kupában.