A videóbíró és Mourinho sem tudta megállítani a Manchester Unitedet - videó

A Manchester United 3-1-es győzelmet aratott a Tottenham Hotspur otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Dudás Gábor 2021. április 11., vasárnap 21:07
Szerző: Dudás Gábor 2021. április 11., vasárnap 21:07

A vendégektől a 35. percben Edinson Cavani volt eredményes, azonban videobírós ellenőrzés után a játékvezető érvénytelenítette a találatot szabálytalanság miatt. Öt perccel később a Spurs Szon Hjung Min góljával megszerezte a vezetést, az MU viszont az 57. percben Fred révén egyenlített.

A hajrához közeledve Cavani újra betalált a kapuba, ez a gól pedig már érvényes volt, a 96. percben pedig Mason Greenwood bebiztosította a manchesteriek sikerét.

A Manchester United immár 23 idegenbeli Premier League-meccs óta veretlen, és közelebb került a vonatkozó rekordhoz, amelyet az Arsenal tart: 2003 áprilisa és 2004 szeptembere között 27 idegenbeli összecsapáson át nem tudták legyőzni. (MTI)

Premier League, 31. forduló:

Tottenham Hotspur - Manchester United 1-3 (Son 40., ill. Fred 57., Cavani 79., Greenwood 96.)

West Ham United - Leicester City 3-2 (Lingard 30., 44., Bowen 48., ill. Iheanacho 70., 91.)

Burnley - Newcastle United 1-2 (Vydra 18., ill. Murphy 60., Saint-Maximin 64.)

20:00: Sheffield United - Arsenal

Hétfőn:

19:00: West Bromwich Albion - Southampton

21:15: Brighton - Everton

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.