Egy korábbi MU-sztár már lakott azon a birtokon, ahová most a chilei klasszis készül.
Alexis Sánchez az alábbi, 4 millió fontba kerülő villát nézte ki magának, már a Manchester United játékosaként. A házat akár nyolcheti fizetéséből is megvehetné persze (heti 505 ezer fontról szóltak a hírek), de nemcsak ez az épületegyüttes érdekessége, hanem az is, hogy korábban az argentin Carlos Tévez is kibérelte magának a több mint 3 hektáros birtokot is magába foglaló komplexumot.




Átigazolások
Fradi
Az első igazolás
25 éves, francia középső védő lett a nyári szezon első igazolása a zöldeknél: Nathan Zohoré a francia másodosztályból érkezett.
Nyíregyháza
Jovanov aláírt
Élt opciós jogával, és Vane Jovanovval szerződést hosszabbított a Nyíregyháza. A 27 éves védő a télen érkezett, tavasszal 13 mérkőzésen közel ezer percet töltött a pályán. Most két évre írt alá.
ZTE
Portugál edző jön
Filipe Çelikkaya személyében ismét portugál edzője lesz a ZTE-nek - állítja Portugália legismertebb sportlapja, az A Bola, amely szerint a 41 éves tréner egy szezonra ír alá Magyarországon.