Manchester most vörös: Az MU legyőzte a City-t a derbin - videó

A Manchester United 2-0-ra legyőzte a városi rivális City-t a két csapat vasárnapi derbijén a Premier League-ben, így továbbra is versenyben van a Bajnokok Ligája-indulást jelentő helyezésekért. A City viszont már 25 pontos lemaradásban van a listavezető Liverpoolhoz képest. 
Dudás Gábor 2020. március 8., vasárnap 19:30
A Manchester United 2-0-ra legyőzte a városi rivális City-t a két csapat vasárnapi derbijén a Premier League-ben, így továbbra is versenyben van a Bajnokok Ligája-indulást jelentő helyezésekért. A City viszont már 25 pontos lemaradásban van a listavezető Liverpoolhoz képest. 
Szerző: Dudás Gábor 2020. március 8., vasárnap 19:30
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz