Manchester most vörös: Az MU legyőzte a City-t a derbin - videó

A Manchester United 2-0-ra legyőzte a városi rivális City-t a két csapat vasárnapi derbijén a Premier League-ben, így továbbra is versenyben van a Bajnokok Ligája-indulást jelentő helyezésekért. A City viszont már 25 pontos lemaradásban van a listavezető Liverpoolhoz képest. 
Dudás Gábor 2020. március 8., vasárnap 19:30
A Manchester United 2-0-ra legyőzte a városi rivális City-t a két csapat vasárnapi derbijén a Premier League-ben, így továbbra is versenyben van a Bajnokok Ligája-indulást jelentő helyezésekért. A City viszont már 25 pontos lemaradásban van a listavezető Liverpoolhoz képest. 
Szerző: Dudás Gábor 2020. március 8., vasárnap 19:30
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz