Manchester most vörös: Az MU legyőzte a City-t a derbin - videó

A Manchester United 2-0-ra legyőzte a városi rivális City-t a két csapat vasárnapi derbijén a Premier League-ben, így továbbra is versenyben van a Bajnokok Ligája-indulást jelentő helyezésekért. A City viszont már 25 pontos lemaradásban van a listavezető Liverpoolhoz képest. 
Dudás Gábor 2020. március 8., vasárnap 19:30
A Manchester United 2-0-ra legyőzte a városi rivális City-t a két csapat vasárnapi derbijén a Premier League-ben, így továbbra is versenyben van a Bajnokok Ligája-indulást jelentő helyezésekért. A City viszont már 25 pontos lemaradásban van a listavezető Liverpoolhoz képest. 
Szerző: Dudás Gábor 2020. március 8., vasárnap 19:30
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz