Premier League: Végzetes kapushibákkal szálltak el a Liverpool bajnoki álmai - videó

4-1-re győzött az Anfielden, a Premier League 23. fordulójának vasárnapi rangadóján a Manchester City, amely ezzel már - egy meccsel kevesebbet játszva is - tíz ponttal vezet a címvédő Liverpool előtt.
Dudás Gábor 2021. február 7., vasárnap 19:37
4-1-re győzött az Anfielden, a Premier League 23. fordulójának vasárnapi rangadóján a Manchester City, amely ezzel már - egy meccsel kevesebbet játszva is - tíz ponttal vezet a címvédő Liverpool előtt.
Szerző: Dudás Gábor 2021. február 7., vasárnap 19:37

A Liverpool brazil kapusa, Alisson két eladott labdával járult hozzá csapata meglepően sima vereségéhez. A vendégeknek egy kihagyott 11-es is belefért, Gündogan hibázott büntetőt a 37. percben.

A Manchester City jelenleg öt ponttal vezet a Manchester United előtt, de a második helyen álló városi rivális is egy meccsel többet játszott már.

Premier League, 23. forduló:

Liverpool - Manchester City 1-4 (Salah 63. – 11-esből, ill. Gündogan 49., 73., Sterling 76., Foden 83.)

Tottenham Hotspur – West Bromwich Albion 2-0 (Kane 54., Son 58.)

Wolverhampton Wanderers - Leicester City 0-0

Később:

20:15: Sheffield United – Chelsea

Hétfőn:

21:00: Leeds United – Crystal Palace

Átigazolások
Budafok
Megvan az új edző
Az őszi szezon vége előtt három fordulóval közös megegyezéssel szerződést bontott a Budafok Mészöly Géza vezetőedzővel, helyére pedig a Csakfoci korábbi információjának megfelelően Nikházi Márk érkezett.
Légiósok
Drámai időszakról vallott Kleinheisler
Nehéz időszakon van túl Kleinheisler László, aki most már abban bízik, hogy minél hamarabb lesz új csapata és visszatérhet a válogatottba is.
Budafok
Nikházi visszatérhet
Honlapunk információi szerint Nikházi Márk az egyik utódjelölt Budafokon.
Tovább az összes átigazoláshoz