Fotó: mancity.com

PL: A PSG után a Palace-t is a szünet után verte, közel a bajnoki címhez a City – videó

Akárcsak a hétközi Bajnokok Ligája-elődöntőben, úgy a szombat kora délutáni bajnokin is a második félidőben lőtt két gólt a Manchester City, amely akár így már vasárnap bajnok lehet.
Nyikes Zoltán 2021. május 1., szombat 16:01
Fotó: mancity.com
Akárcsak a hétközi Bajnokok Ligája-elődöntőben, úgy a szombat kora délutáni bajnokin is a második félidőben lőtt két gólt a Manchester City, amely akár így már vasárnap bajnok lehet.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. május 1., szombat 16:01
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az éllovas Manchester City 2-0-ra győzött idegenben a Crystal Palace ellen az angol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának szombati játéknapján, így akár már vasárnap biztossá válhat az elsősége. Ehhez az kell még, hogy a második helyezett Manchester United kikapjon a Liverpooltól.

A szombati első összecsapáson, melyen a City nagy fölényben futballozott, az 57. és az 59. percben Sergio Agüero, illetve Ferran Torres talált a hazaiak kapujába.

Premier League, 34. forduló:

Crystal Palace–Manchester City 0-2 (Agüero 57., Torres 59.)

(MTI)

A meccs összefoglalója

Átigazolások
Fradi
Középpályást néztek ki?
Úgy hírlik, gólerős középpályással erősíthet a Ferencváros - így áll Basam Zaarura ügye.
Légiósok
Bodnar Simón
Újra téma Bodnar Simón hazatérése; az ETO és a ZTE továbbra is érdeklődik.
Magyar foci
Babos Gábor
A holland másodosztályban szereplő TOP Oss hivatalos csatornáin jelentette be, hogy Babos Gábort nevezték ki a csapat új kapusedzőjének.
Tovább az összes átigazoláshoz