9-0: A City megsemmisítette ellenfelét a Ligakupában - videó

A Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén a Manchester City 9-0-ra legyőzte a harmadosztályú Burton Albiont.
Privacsek András 2019. január 9., szerda 22:46
Szerző: Privacsek András 2019. január 9., szerda 22:46

Pep Guardiola a sztárok egy részét pihentette, de így is majdnem kétszámjegyű győzelmet aratott a City. Gabriel Jesus négyet vállalt a kilencből.

Manchester City - Burton Albion 9-0 (De Bruyne 5., Jesus 30., 34., 57., 65., Zincenko 37., Foden 62., Walker 70., Mahrez 83.)

A videóbíró lett a főszereplő a Tottenham-Chelsea kupaelődöntőn - videó
Az angol Ligakupa elődöntőjében a Tottenham Harry Kane büntetőből esett góljával 1-0-ra győzött a Chelsea ellen, így előnyből várhatja a január 24-i visszavágót. A Wembley-ben megrendezett keddi találkozón a videóbíró segítségével kapta meg a győztes 11-est a Spurs, eredetileg lesállás miatt kifelé járt volna szabadrúgás. A Chelsea eközben elpuskázta a helyzeteit.
Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.