40 méteres góllal kapott ki a Manchester City - videó

Nagy meglepetésre 1-0-ra kikapott a Manchester City a Southampton vendégeként az angol Premier League 33. fordulójának utolsó vasárnapi meccsén. A győztes gól a 16. percben esett: a Szentek 23 éves középpályása, Ché Adams mintegy 40 méterről. ívelt a kapuba a kint álló Ederson fölött.
Dudás Gábor 2020. július 5., vasárnap 22:27
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 5., vasárnap 22:27

Premier League, 33. forduló:

Southampton – Manchester City 1-0 (C. Adams 16.)

Liverpool – Aston Villa 2-0 (Mané 71., C. Jones 89.)

Newcastle United – West Ham United 2-2 (Almirón 17., Shelvey 67., ill. Antonio 4., Soucek 65.)

Burnley – Sheffield United 1-1 (Tarkowski 43., ill. Egan 80.)

Gulácsi Péter
Rouven Schröder sportigazgató elárulta, hogy a nyáron a Leipzig biztosan megválik az egyik kapusától.
Freiburg
Lőw Zsolt
A Bild szerint a Bayern München asszisztensedzőjeként dolgozó Lőw Zsolt is jelölt a Freiburgnál, ahonnan a szezon végén távozik Christian Streich vezetőedző.