A Liverpool őrületes meccsen esett ki az FA Kupából - videó

A Liverpool hamar vezetést szerzett, kapott egy 11-est, az ellenfelétől a videóbíró elvett egy gólt, de így is ki tudott esni az FA Kupából.
Budai László 2018. január 27., szombat 22:41
Szerző: Budai László 2018. január 27., szombat 22:41

Őrületes első félidőt hozott a Liverpool és a West Bromwich FA Kupa-mérkőzése. Egy nagy vendéghiba után Firmino klasszis gólt szerzett az 5. percben. Sokáig azonban nem örülhettek a hazaiak, ugyanis Rodriguez négy perc alatt duplázott, a 11. minutumban így már a WBA-nál volt az előny (1-2). Sőt, nem sokkal később ismét eredményesek voltak a vendégek, de a játékvezető videóbírózás után nem adta meg Dawson találatát.

Ezt hamar kihasználhatta volna a Pool, amely büntetőhöz jutott, de Firmino elhibázta a tizenegyest. Itt még mindig nem volt vége a rohanásnak, a játékrész hajrájában ugyanis Castillejo megszerezte csapata harmadik gólját is, amelyet videóbírózás után megadott a spori. Így 3-1-es West Brom-előnnyel mehettek szünetre a csapatok.

A második félidő elején a WBA még majdnem szerzett egy újabb gólt, de ezt követően nagy fölényben volt a Liverpool. Jürgen Klopp egyszerre hármat cserélt a játékrész közepén, és aktívabbá is vált csapata, Foster azonban több nagy védéssel is tartotta az eredményt. Egészen a 78. percig, amikor Szalah 8 méterről kilőtte a jobb alsót (2-3). A hátralévő időben Klopp csapata ment előre az egyenlítésért, de ez már nem sikerült, így a WBA jutott tovább a legjobb 16 közé.

A mérkőzés első három gólja (1-0, 1-1, 1-2)

1-3

2-3

Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.
Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.