Zseniális rangadó Liverpoolban: A 95. percben jött az utolsó gól - videó

A 80. percig 1-0 volt a meccs, aztán hihetetlen hajrá jött, még három góllal, valamint egy kihagyott és egy belőtt büntetővel.
Dudás Gábor 2018. február 4., vasárnap 20:07
Szerző: Dudás Gábor 2018. február 4., vasárnap 20:07

TABELLA: Az angol bajnokság állása itt!

Az angol Premier League 26. fordulójának rangadóján a Liverpool az egyiptomi Mohamed Salah révén már a 3. percben megszerezte a vezetést a Tottenham ellen, és a 80. perig előnyben is volt.

Ekkor a Spurs csereként beállt középpályása, Victor Wanyama nagy góllal egyenlített, sőt, a londoniak akár fordíthattak is volna, de Harry Kane elrontotta a büntetőjét.

De csak ezután jött az igazán őrült hajrá: előbb Salah, már a 91. percben másodszor is megszerezte a vezetést a Vörösöknek, de a Tottenham újabb - vitatott - tizenegyest kapott és ezt Kane a 95. percben már értékesítette, így alakult ki a 2-2-s végeredmény.

Premier League, 26. forduló:

Liverpool – Tottenham Hotspur 2-2 (Salah 3., 91., ill. Wanyama 80., Kane 95. – 11-esből)

Crystal Palace – Newcastle United 1-1 (Milivojevic 55. – 11-esből, ill. Diamé 22.)

ETO FC Győr
Kuznyecov távozik
A klub azonnali hatállyal szerződést bontott vezetőedzőjével, akivel nyolc bajnokiból négyet megnyert, négyet elveszített a csapat.
Sepsi
Storck marad az edző
Román lapértesülés szerint a német szakember új szerződése értelmében havi 18 ezer eurót kereshet majd.
Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.