0-0-s rendes játékidő után a hosszabbításban sem esett gól, így büntetőkkel dőlt el az FA-kupa döntője, ahol 6-5 arányban a Liverpool diadalmaskodott.
A büntetőknél Azpilicueta és Mount hibázott a Chelsea oldaláról, míg liverpooli részről csak Mané nem tudta értékesíteni a tizenegyest, így 2022-ben a Liverpool nyerte az FA-kupát.
Februárban szintén tizenegyesekkel győzte le a Liverpool a Chelsea-t, akkor a Ligakupát hódították el a Vörösök.
FA-kupa, döntő
Chelsea-Liverpool (0-0) 5-6 - tizenegyesekkel
A mérkőzés összefoglalója:
Átigazolások
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.