A magyar válogatott középpályásnak páros lábbal csúszott be ellenfele, csupán Nagy lélekjelenlétének köszönhető, hogy nem lett komolyabb baj.
Kezdőként lépett pályára az angol másodosztályban a forduló előtt 7. helyen álló Bristol City és az 5. helyezett Nottingham Forest összecsapásán Nagy Ádám.
A magyar válogatott játékos aktívan kivette a részét a hazaiak labdajáratásából, ám az 56. percben 0-0-s állásnál az ellenfél középpályása, Ryan Yates páros lábbal becsúszott honfitársunknak, aki ha nem ugrotta volna át ellenfelét, komoly sérülést is szerezhetett volna. A Bristol játékosai egy emberként kérték számon Yates-t, akinek a játékvezető döntése értelmében el is kellett hagynia a játékteret.
A találkozó gól nélküli döntetlennel zárult, Nagy Ádám a hármas sípszóig a pályán maradt.
A mérkőzés összefoglalója (Yates becsúszása 00:52-nél)
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.