Egy perccel a lecserélése előtt eldöntötte a három pont sorsát a magyar támadó a Hull City U23-as csapatának bajnokiján.
A QPR U23 elleni debütálása után ezúttal is a Hull City U23-as kezdőcsapatában kapott helyet Balogh Norbert, aki a hétfői 45 percnyi játék után ezúttal 59 percet kapott a Leeds U23 elleni összecsapáson.
A magyar támadó pedig második mérkőzésén már eredményes is volt, egy perccel a lecserélése előtt egy bal oldalról érkező beadást helyezett védhetetlenül a bal alsó sarokba – s mint utólag kiderült,
ez a találat három pontot eredményezett a hazai együttesnek, amely 2-1-re nyert.
A Hull City tartalékcsapata hat fordulót követően négy győzelmet és két vereséget számlál a Professional Development League, a tizenegy csapatos bajnokságban pedig a második helyen áll.
Átigazolások
Ferencváros
Nagy Ádám visszatért
Visszatért a Ferencvároshoz Nagy Ádám. A 31 esztendős középpályás 10 évvel ezelőtt igazolt el a Fradiból és állt légiósnak.
Kispest-Honvéd
Spanyol középpályás
Asier García személyében 20 esztendős spanyol középpályás erősített a Kispest-Honvéd.
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.