Fotó: www.bcfc.co.uk
Ötgólos találkozón szenvedett vereséget az angol Championshipben a Bristol City, ám Nagy Ádám ezúttal is kiemelkedett csapatából.
Ismét a Bristol City kezdőcsapatában kapott helyet a magyar válogatott középpályás, Nagy Ádám a Charlton elleni idegenbeli mérkőzésen az angol másodosztály 24. fordulójában.
A Bristol az első játékrészben hátrányba került, majd a szünetben kettőt is cserélt Lee Johnson menedzser, a vendégek pedig 14 perc alatt megfordították a meccset - a Bristol második találatában Nagy Ádám is oroszlánrészt vállalt.
Hiába azonban honfitársunk remek játéka, a találkozó tartogatott még egy nagy fordulatot, a hajrában öt perc alatt két gólt is szerzett a Charlton, amely így 3-2-re nyert és otthon tartotta a három pontot.
Nagy Ádám is kellett a Bristol vezető góljához
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.