A meccs elején és végén is betalált a télen érkezett Gabriel Jesus, így nyert a Manchester City.
TABELLA: A Premier League állása itt - kattints!
2-1 lett a kiesőzóna közelében tartózkodó Swansea elleni, vasárnapi Premier League-bajnoki végeredménye.
A 19 éves brazil csatár meccs eleji, lesipuskás találatára az izlandi Sigurdsson a 81. percben válaszolt egy remekül helyezett távoli lövéssel, de Gabriel Jesus a 92. percben újra lecsapott és beköszönt.
Manchester City – Swansea City 2-1 (Gabriel Jesus 11. 92., ill. Sigurdsson 81.)
Így add a csakfoci.hu-t a mobilod főképernyőjéhez!
Átigazolások
Légiósok
Kovács Dániel Cipruson
A ciprusi másodosztályt megnyerő, így az élvonalban induló Nea Salamina a hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évre szóló megállapodást kötött Kovács Dániellel.
Budafok
Stábcsere
Távozik Nikházi Márk vezetőedző, Göblyös Dávid erőnléti edző, valamint Vezér Ádám kapusedző. Az NB II-ből kiesett BMTE új vezetőedzője Lázok János, asszisztensedzője pedig Pál András lett.
Szeged
Az első igazolás
Szerződtették az előző éveket Békéscsabán alapemberként töltő Mikló Rolandot, aki 197 NB II-es meccs tapasztalatával érkezik.