A Manchester City 40 millió euróért (12,3 milliárd forint) szerződtette a Benficától a brazil Ederson Moraest, aki ezzel a világ második legdrágább kapusa lett.
A transzferdíj fele a 23 éves játékos korábbi csapatának, a brazil Rio Avének megy.
Korábban a kapusok közül csak az olasz Gianluigi Buffonért fizettek többet: 2001-ben a Juventus 53 millió eurót adott érte a Parmának. (MTI)
Átigazolások
Vasas
Zimonyi távozhat
A Csakfoci úgy tudja, Zimonyi Dávid a több játéklehetőség reményében csapatot válthat a téli átigazolási időszakban.
Fradi
Keane hosszabbított
Az FTC hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított ír vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.
FTC II
Tóth Mihály az új edző
A Dabas megerősítette a Csakfoci hétfői hírét: bejelentése szerint távozik a klubtól Tóth Mihály vezetőedző, aki elfogadta a Fradi ajánlatát. A zöld-fehéreknél a második csapat irányítását veszi át.