Allardyce nem úszta meg a botrányt, távoznia kellett.
Hivatalos közleményben jelentette be az FA, hogy Sam Allardyce szövetségi kapitány szerződését felbontották. Vesztét egy rejtett kamerás felvétel nyilvánosságra kerülése okozta. A közlemény tájékoztatása alapján a kapitány belátta, hogy hibázott, és bocsánatot kért, azonban az angol szövetség úgy döntött, szerződést bontanak a szakemberrel.
A posztot ideiglenesen Gareth Southgate veszi át, aki a következő négy mérkőzésen irányítja majd a nemzeti csapatot, amíg az FA a végleges utód személyéről dönt.
Átigazolások

Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.

Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.

Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.