Hátulról ütötték le a csapatkapitányt, aki később győztes gólt szerzett a birminghami városi derbin, de még a gólöröme közben is kapott egy "kedves gesztust" az egyik fotóstól. Örökös eltiltás, illetve börtönbüntetés is várhat a pályára rohanó drukkerre.
Botrányos jelenet játszódott le a Birmingham City – Aston Villa angol másodosztályú városi rangadón: a birminghami derbi 10. percében egy pályára rohanó hazai "szurkoló" hátulról ütötte le a vendégek csapatkapitányát, Jack Grealisht.
A biztonságiak csak az ütést követően kapták el és teperték le a férfit, akit már őrizetbe is vettek és alighanem örökös kitiltás is vár rá.

Az eset slusszpoénja: Grealish folytatni tudta a játékot, sőt, a második félidőben győztes gólt szerzett a középpályás. A gólöröm közben azonban egy fotós is meglökte, illetve térddel rugdosta a játékost. A beszámolók szerint az ősz hajú, szemüveget viselő férfit is elvezették a biztonságiak.

Átigazolások
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)