Ivan Rakitic állítólag Manchesterbe tart.
Hazájában, Horvátországban jelent meg a hír, mely szerint Ivan Rakitic Barcelonából Manchesterbe igazolhat januárban, a Pep Guardiola által irányított City lehet a célállomása.
A Barcelona 28 éves középpályása hivatalosan "technikai okok" miatt maradt ki a katalánok Villarreal elleni bajnoki (1-1) keretéből, de Sportske Novosti információi szerint a klasszis City-hez történő igazolását készítik már elő a felek.
Rakitic bevallottan elégedetlen azzal klubjánál, hogy nem kap szerinte elég lehetőséget, Guardiola viszont alapemberként számolna vele a bajnoki címért folyó versenyfutásban picit lemaradt manchesterieknél.
Átigazolások
DVSC
Bárány hosszabbított
A Loki érvényesítette opcióját, így leggólerősebb csatárát, Bárány Donátot 2027-ig magához kötötte.
Szeged/Videoton
Novákot kinézte a Vidi
Borvető Áron után Novák Csanádért is befuthat egy ajánlat Szegedre. A rutinos csatárt Fehérvárról szemelték ki.
Haladás
A feljutáshoz igazolnak
A jelenleg NB III-as Haladásnál a következő szezon elsődleges célja a feljutás - ennek megfelelően igazolnának is.