A Manchester City lesz az (egyik) utolsó csapata.
Pep Guardiola némiképp módosította korábbi, visszavonulására utaló kijelentését, de egyben elismerte, hogy Manchester lehet az egyik utolsó csapata karrierje során.
A 46 éves szakembertől azt kérdezte meg egy spanyol újságíró sajtótájékoztatóján, hogy igaz-e, hogy a City lesz az utolsó állomása, mire így felelt.
- Az egyik utolsó csapatom lesz a pályafutásom során. Hogy miért döntöttem így? Csak úgy, ez a döntésem – mondta szűkszavúan az edzőként többek között kétszeres BL-győztes és három-háromszoros spanyol, illetve német bajnok szakember, minden idők egyik legeredményesebb európai klubedzője.
Átigazolások
Szentlőrinc
Távozó
Visszatér korábbi klubjához, a Pécsi MFC-hez a Szentlőrinc 28 esztendős középpályása, Kesztyűs Máté.
ZTE
Hosszabbított a kapusedző
A ZTE meghosszabbította Safet Jahic kapusedző szerződését, amely immár 2030-ig szól.
Újpest
Kölcsönben a kapus
Az Újpest az NB III-as Tiszafüredi VSE csapatának adta kölcsön 19 éves kapusát, Svékus Olivért, aki ősszel a Videoton FC Fehérvár játékos volt.