Az angol listavezető Manchester City szerződtetné David Alabát, a Bayern München osztrák labdarúgóját.
A Sun című angol napilap keddi híradása szerint a City képviselői a napokban találkoztak a 24 éves hátvéd ügynökeivel. Josep Guardiola vezetőedző állítólag arra kérte a klubvezetést, hogy mindkét szélső posztra szerezzen védőjátékost.
A nyáron a Real Madrid is megkörnyékezte Alabát, aki márciusban 2021-ig meghosszabbította szerződését a bajorokkal. Karl-Heinz Rummenigge, a Bayernt működtető gazdasági társaság vezérigazgatója korábban közölte, hogy a kulcsjátékosok hosszú távú szerződésekkel rendelkeznek, így "semmi értelme az érdeklődésnek". (MTI)
Átigazolások
Kispest-Honvéd
Spanyol középpályás
Asier García személyében 20 esztendős spanyol középpályás erősített a Kispest-Honvéd.
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.