A vezetőedző megtiltotta, hogy pizzát és nehéz ételeket egyenek a Manchester City labdarúgói. Néhány üdítőitalt is kiiktatott a menüből.
Gaël Clichy francia balhátvéd árulta el, hogy Guardiola szigorított az étrendjükön. Azt is elmondta, hogy van néhány súlyfelesleggel küzdő játékostársa, akik büntetésből nem edzhetnek most a csapattal.
A Manchester City múlt héten elveszítette első nyári felkészülési mérkőzését, 1-0-ra kikapott Guardiola előző csapatától, a Bayern Münchentől. A Manchester United elleni hétfői meccs a rossz időjárás és a pekingi stadion gyepszőnyegének állapota miatt elmaradt. A City közép-európai idő szerint szerdán 13 óra 30-tól játssza következő edzőmérkőzését a kínai Sencsenben a Borussia Dortmund ellen. (MTI)
Átigazolások
DVTK
Takács marad, Tamás mehet
A boon.hu információi szerint az egyszeres válogatott Tamás Márk külföldön folytathatja pályafutását, ugyanis arab klubtól van iránta érdeklődés. Úgy tudják, NB II-ben is Takács Péter irányítja majd a DVTK-t.
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.