Hat hónapra bevonták a jogosítványát David Beckhamnek, az angol labdarúgó-válogatott volt csapatkapitányának, aki elismerte, hogy vezetés közben használta a mobiltelefonját.
A BBC jelentése szerint az eset még novemberben történt, a 44 éves exfutballista a Bentleyjét vezette London belvárosában.
A Manchester United és a Real Madrid mellett a Milanban, a Paris Saint-Germainben és a Los Angeles Galaxyben is megforduló Beckham 59 alkalommal volt az angol válogatott kapitánya, három világbajnokságon is gólt szerzett.
Az aktív játékkal 2013-ban hagyott fel. (MTI)
Átigazolások
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.
MTK Budapest
Külföldről veszik meg a tehetséget
A csakfoci.hu Belgiumból származó információi szerint megállapodás született az MTK Budapest és a Zulte Waregem között Átrok Zalán átigazolásáról.
Légiósok
Yaakobishvili váltana
Újra kölcsönadná a Barcelona a magyar válogatott kapust – Yaakobishvili Áron a játéklehetőséget tartja a legfontosabbnak.