FA-kupa: Nagy Ádámék, a Chelsea és a Manchester City is továbbjutott, óriásölés is volt - videók

A 77. percig Nagy Ádámmal a soraiban küzdő Bristol City a harmadosztályú Portsmouth-t búcsúztatta az FA-kupa legjobb 64 csapata között.
Dudás Gábor 2021. január 10., vasárnap 17:04
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 10., vasárnap 17:04

Nagy Ádám kezdőként, a 77. percig volt a pályán a Bristol City-ben, és a Portsmouth elleni kupameccsen pedig tőle indult a vezető gólt eredményező akció. A korai sárgát is begyűjtő magyar válogatott középpályás ezúttal is hozta harcos és sok futásra épülő játékát.

A Chelsea a negyedik ligás Morecambe-ot verte simán, 4-0-ra, de a Manchester City-nek sem okozott gondot a Championshipben szereplő Birmingham City kiejtése (3-0).

Viszont a negyedosztályú Crawley Town óriási meglepetésre elbúcsúztatta a sorozattól az élvonalbeli Leeds Unitedet, méghozzá egy 3-0-s sikerrel.

FA-kupa, 3. forduló:

Chelsea – Morecambe (IV.) 4-0 (Mount 18., Werner 44., Hudson-Odoi 49., Havertz 85.)

Manchester City – Birmingham City (II.) 3-0 (B. Silva 8., 15., Foden 33.)

Crawley (IV.) – Leeds United 3-0 (Tsaroulla 50., Nadesan 53., Tunnicliffe 70.)

Bristol City (II.) – Portsmouth (III.) 2-1

Barnsley (II.) – Tranmere (IV.) 2-0

Cheltenham (IV.) – Mansfield (IV.) 2-1 - hosszabbítás után

18:00: Marine (VIII.) – Tottenham Hotspur

20:45: Newport (IV.) – Brighton