Sajtóhírek szerint a Hull City-nél lemondtak a csatár megszerzéséről.
Mint ismeretes, sajtóhírek szerint a Premier League-ben szereplő Hull City együttese az elmúlt időben szemet vetett a Legia Warszawa magyar válogatott csatárára, Nemanja Nikolicsra.
Angol és lengyel sajtóorgánumok azonban most arról írnak, hogy a szigetországi klub leendő kínai tulajdonosai sokallják a támadó vételárát, és nem hajlandóak emelni a Legiának eddig tett 4,2 millió eurós ajánlaton.
Nikolics így minden bizonnyal nem igazol a Premier League-be. Lengyel lapok szerint azonban az Olympiakosz továbbra is képben van a csatár megszerzését illetően - a görögök érdeklődését korábban a Legia is elismerte.
Átigazolások
Kisvárda
Ezért jönnek a milliók
Kiderült, hogyan keres komoly pénzt a Kisvárda egy korábbi kölcsönüzlettel, ami a kolozsvári Ceferével kötött.
Légiósok
Szalai Attila
Edzője elég egyértelműen beszélt Szalai Attila valószínűsíthető sorsáról a török Kasimpasa együttesénél.
Rapid Wien
Kapós az NB I-ben is a védő
A Rapid Wien magyar származású, de osztrák állampolgárságú 21 éves védőjét, (interjú vele itt!), Dominic Vinczét több magyar élvonalbeli klub és Championship-csapatok is vinnék. (Rudy Galetti)