Sajtóhírek szerint a Hull City-nél lemondtak a csatár megszerzéséről.
Mint ismeretes, sajtóhírek szerint a Premier League-ben szereplő Hull City együttese az elmúlt időben szemet vetett a Legia Warszawa magyar válogatott csatárára, Nemanja Nikolicsra.
Angol és lengyel sajtóorgánumok azonban most arról írnak, hogy a szigetországi klub leendő kínai tulajdonosai sokallják a támadó vételárát, és nem hajlandóak emelni a Legiának eddig tett 4,2 millió eurós ajánlaton.
Nikolics így minden bizonnyal nem igazol a Premier League-be. Lengyel lapok szerint azonban az Olympiakosz továbbra is képben van a csatár megszerzését illetően - a görögök érdeklődését korábban a Legia is elismerte.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.