Könnyen bajba kerülhet a Manchester City vezetőedzője, Pep Guardiola. A hírek szerint a spanyol tréner megszegte az öltözőkre vonatkozó előírásokat.
Pep Guardiola több mérkőzésen viselt sárga szalagot a ruházatán, amivel jelképesen tiltakozott a katalán politikusok bebörtönzése ellen. Ezért az angol labdarúgó-szövetség (FA) decemberben kétszer is figyelmeztette a spanyol trénert.
Azonban úgy tűnik nem tanult az esetből Guardiola, mivel a Wigan ellen (1-0) FA-kupa nyolcaddöntőjén ismét kitűzött egyet.
A felmerült vádakra hétfő estig reagálhat 47 éves szakember.
Átigazolások
DVTK
Sentic új klubja
A Diósgyőrt elhagyó Karlo Sentic hazatért, és a horvát élvonalbeli Slaven Belupo együttesében folytatja pályafutását.
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.