Könnyen bajba kerülhet a Manchester City vezetőedzője, Pep Guardiola. A hírek szerint a spanyol tréner megszegte az öltözőkre vonatkozó előírásokat.
Pep Guardiola több mérkőzésen viselt sárga szalagot a ruházatán, amivel jelképesen tiltakozott a katalán politikusok bebörtönzése ellen. Ezért az angol labdarúgó-szövetség (FA) decemberben kétszer is figyelmeztette a spanyol trénert.
Azonban úgy tűnik nem tanult az esetből Guardiola, mivel a Wigan ellen (1-0) FA-kupa nyolcaddöntőjén ismét kitűzött egyet.
A felmerült vádakra hétfő estig reagálhat 47 éves szakember.
Átigazolások
ETO FC
Afrikai tehetségek jöhetnek
Újabb guineai ígéretek érkezhetnek Győrbe: Mohamed Zayatte Sylla és Thierno Mamadou Diallo először próbajátékra jöhetnek, utána kaphatják meg első profi szerződésüket.
DVTK/ Puskás Akadémia
Colley váltott
A Puskás Akadémia kölcsönadta Lamine Colley-t a DVTK-nak.
ETO/Újpest
Benbouali pótolhatja Gradisart?
Sajtóhírek szerint az Al-Ahly érdeklődik az ETO FC támadója, Nadhir Benbouali iránt, ám úgy tudjuk, csak egy kiemelkedő ajánlat esetén távozhatna a győriek támadója.