Csoda történt: A 18. meccsén először nyert a Premier League pofozógépe - videó

A 18. bajnokiján szerezte meg első győzelmét a Sheffield United az angol Premier League-idényben. A minden idők legrosszabb angol élvonalbeli rajtját összehozó gárda első szezonbeli "áldozata" a Newcastle United volt.
Dudás Gábor 2021. január 12., kedd 21:20
A 18. bajnokiján szerezte meg első győzelmét a Sheffield United az angol Premier League-idényben. A minden idők legrosszabb angol élvonalbeli rajtját összehozó gárda első szezonbeli "áldozata" a Newcastle United volt.
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 12., kedd 21:20

Ráadásul a Sheffield United győztes gólja sem volt mindennapinak nevezhető, hiszen Andy Madley játékvezető csak a VAR jelzésére ítélt büntetőt egy kezezésnél. A 11-eshez Billy Sharp állt oda, megszerezve aztán a történelmi találatot. Ekkor egyébként a Newcastle már emberhátrányban játszott.

A keddig mindössze 2 pontot gyűjtő (ilyen rossz rajt még nem volt az angol élvonalban, sőt, hozzátehetjük, hogy a csapat bajnoki nyeretlensége egészen júliusig és 20 meccsig nyúlik vissza, akkor a Chelsea-t győzték le, azóta meg senkit - egészen mostanásig ) Sheffield United így is kilenc pontra van a bennmaradást érő 17. pozíciótól.

Premier League, 18. forduló:

Sheffield United – Newcastle United 1-0 (Sharp 72. – 11-esből) - piros lap: Fraser (Newcastle, 45.)

Később:

21:15: Wolverhampton Wanderers – Everton

21:15: Burnley – Manchester United (az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzés)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Győr
Bejelentették az Inter korábbi játékosát
Beigazolódott a Csakfoci korábbi információja: az ETO FC hivatalosan is bejelentette a 28 éves védő, Senna Miangue érkezését - olvasható az NB I-es csapat közösségi oldalain.
Légiósok
Kapós a Premier League egyik magyarja
A Brentford európai játékosmegfigyelésének egyik vezetője, Balogh Tamás iránt az elmúlt hónapokban számos klub érdeklődött, de ő elégedett jelenlegi együttesénél és hisz a klub hosszú távú projektjében. (Lorenzo Lepore)
DVTK
Chorbadzhiyski új csapata
Csapatot talált a DVTK-tól nyáron távozó Bozhidar Chorbadzhiyski, aki a bolgár élvonalbeli Botev Vratsa játékosa lett.
Tovább az összes átigazoláshoz