Szívrohamot kapott a Chelsea egykori edzője, az életéért küzdenek

Szomorú hírről számolt be az angol focibajnokságban szereplő Chelsea csapata. A korábbi edzőjük, Ray Wilkins szívrohamot kapott és jelenleg mesterséges kómában tartják egy londoni kórházban.
Csakfoci Admin 2018. március 31., szombat 10:48
Szomorú hírről számolt be az angol focibajnokságban szereplő Chelsea csapata. A korábbi edzőjük, Ray Wilkins szívrohamot kapott és jelenleg mesterséges kómában tartják egy londoni kórházban.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 31., szombat 10:48

A korábbi 84-szeres angol válogatott, 61 éves Ray Wilkins péntek este került kórházba, miután szívroham következtében elesett, és a fejét beütötte. Jelenleg a dél-Londoni St. George kórházban kezelik, állapota kritikus.

Wilkins az angol labdarúgás meghatározó alaja, hiszen 1973 és 1997 között az olasz AC Milanban, a francia PSG-ben, a skót Rangersben és az angol QPR-ben is megfordult játékos pályafutása során.

Aktív karrierje után edzői pályán dolgozott, többek között a QPR-nél és a Fulhamnél vezetőedző volt, míg a Chelsea-nél másodedző volt, és két meccsen megbízott menedzserként is irányította a londoniakat.

2014-ben Jordánia szövetségi kapitánya volt, majd legutóbb a másodosztályban szereplő Aston Villánál edzősködött.

Átigazolások
Nyíregyháza
BL-csapat csatára jött
A Szpari kölcsönvette a cseh Slavia Praha támadóját, a 25 éves nigériai Muhamed Tijanit.
MTK/DVTK
Jurekkel erősítettek
Az MTK kölcsönvette a Diósgyőr 21 éves támadóját, Jurek Gábort, akinek a végleges megvételére is lesz opciója.
Gyirmót
Bejelentették Bobált
Hivatalossá vált, hogy Bobál Gergely Gyirmóton folytatja. A klub sportigazgatója szerint több negatív kritikát kapnak majd, mint biztató szót.
Tovább az összes átigazoláshoz