Két héttel a Vidi-meccs előtt elege lett a Chelsea-nek az Európa Ligából

A Chelsea FC labdarúgócsapata a rossz időjárás miatt csak pénteken délután érkezik vissza Londonba a csütörtöki, görögországi Európa-liga-mérkőzését követően.
Dudás Gábor 2018. szeptember 21., péntek 16:58
A Chelsea FC labdarúgócsapata a rossz időjárás miatt csak pénteken délután érkezik vissza Londonba a csütörtöki, görögországi Európa-liga-mérkőzését követően.
Szerző: Dudás Gábor 2018. szeptember 21., péntek 16:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Sky Sports beszámolója szerint a késő esti repülőjáratot törölték, ezért Maurizio Sarri vezetőedző együttesének Szalonikiben kellett töltenie az éjszakát, és csak 48 órával a vasárnapi, West Ham United elleni bajnoki mérkőzés előtt érkezik haza. A Chelsea 1-0-ra győzött a PAOK otthonában.

Sarri a lefújás után úgy fogalmazott, egy angol csapat számára komoly nehézséget jelent az Európa-liga-szereplés, hiszen Olaszországban egy csütörtöki mérkőzés után csak hétfő este kell pályára lépni a bajnokságban, a Premier League-ben viszont 63 órán belül újra játszaniuk kell.

Az L-csoport másik meccsén a Vidi FC 2-0-ra kikapott a fehérorosz BATE Boriszovtól a Groupama Arénában. (MTI)

Átigazolások
Tiszakécske
Keret
Wirth Dániel után újabb arcok tűntek fel a Tiszakécske edzésén: az ex-újpesti Vincent Onovo, a fiatal kapus, Németh Bence, a saját nevelésű Fürj Zsombor is a csapattal készül. Bódi Ádám viszont hiányzott. (Öltözőn Túl)
Haladás
Próbajáték Plzenben

A cseh élvonalban bronzérmes, Európa Liga-induló Viktoria Plzeň próbajátékra hívta az NB III-as Haladás 21 éves középpályását, a tavasszal 12 bajnokin 6 gólt szerző Krán Attilát.

ETO
Mexikói edző jöhet!
Az ismert mexikói vezetőedző, Efraín Juárez sajtóhírek szerint a magyar bajnok ETO FC-hez igazol, miután távozott a Pumas csapatától.
Tovább az összes átigazoláshoz