Fontos döntést hozott a jövőjéről a Chelsea alapembere

Két évvel, 2021 nyaráig meghosszabbította szerződését az Európa-liga-döntős Chelsea labdarúgócsapatával David Luiz.
Csakfoci Admin 2019. május 11., szombat 12:39
Két évvel, 2021 nyaráig meghosszabbította szerződését az Európa-liga-döntős Chelsea labdarúgócsapatával David Luiz.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 11., szombat 12:39

A 32 éves brazil hátvéd az együttes honlapján azt mondta: nagyon örül, hogy maradhat, mert szereti a klubot, és továbbra is annyi bizonyítási vágy van benne, mint egy fiatal játékosban.

Luiz az Európa Ligában, az Eintracht Frankfurttal vívott elődöntő csütörtöki visszavágóján szezonbeli 48. tétmérkőzésén lépett pályára a londoni csapatban, melyet először 2011 és 2014 között erősített, majd 2016-ban szerződött ismét Angliába a Paris Saint-Germaintől. (MTI)

Átigazolások
Csíkszereda
Eppel jövője
A Csíkszeredában remek szezont futó Eppel Márton szerint a folytatás azon is múlik, hogy megőrzik-e élvonalbeli tagságukat, de jól érzi magát, és szívesen maradna a csapatnál.
Szpari
Bódog marad az edző
A Nyíregyháza Spartacus megegyezett Bódog Tamással, így a felek közösen folytatják a jövőben is.
Fradi
Új szerződés a tininek
Új szerződést írt alá a zöld-fehérekkel a klub 19 éves középpályása, Bagi Ádám, aki jelenleg az NB II-es Soroksárt erősíti, de célja a Fradi felnőttcsapata.
Tovább az összes átigazoláshoz