FA-kupa: Háromszor büntette az MU hibáit és döntős a Chelsea - videó

Arsenal-Chelsea döntőt rendeznek augusztus elsején az FA-kupában. A londoni Kékek a Manchester United 3-1-s legyőzésével jutottak vasárnap a fináléba, egy, az első félidő hosszabbításának 11.(!) percében esett gólnak és David De Gea hibájának is köszönhetően.
Dudás Gábor 2020. július 19., vasárnap 21:19
Arsenal-Chelsea döntőt rendeznek augusztus elsején az FA-kupában. A londoni Kékek a Manchester United 3-1-s legyőzésével jutottak vasárnap a fináléba, egy, az első félidő hosszabbításának 11.(!) percében esett gólnak és David De Gea hibájának is köszönhetően.
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 19., vasárnap 21:19
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz