A Chelsea-Liverpool felkészülési meccs (1-0) 70. percében Cesc Fabregas kímétlenül beleszállt az észt Ragnar Klavanba.
Barátságos meccseken ritkán látható módon, de teljesen megérdemelten kapott egyből piros lapot a Kékek spanyol középpályása.
Cesc Fabregas nem is játszhat szombaton a Real Madrid ellen, a blancókkal is az International Champions Cup elnevezésű nyári "gála-sorozat" keretein belül csapnak majd össze a londoniak.
Átigazolások
ZTE
Argentin védő írt alá
A Zalaegerszeg szerződtette Tiago Nazareno Peñalbát, a San Martín de Tucumán 22 éves argentin középhátvédjét. A ballábas védő hároméves szerződést írt alá a ZTE-vel.
Fradi
Ajánlat Gruberért
A Csakfoci úgy tudja, külföldről érkezett ajánlat Gruber Zsomborért, és van is esély rá, hogy a támadó légiósként folytassa.
Ex-DVTK
Esiti új csapathoz tart
A bosnyák Borac Banja Luka közel áll ahhoz, hogy szerződtesse Anderson Esitit. A 32 éves nigériai középpályás legutóbb a DVTK játékosa volt, korábban pedig az FTC-ben és a ZTE-nél is megfordult.