Antonio Conte a legesélyesebb a brit fogadóirodáknál

Kettő közülük köszöni szépen, nem kér a játékból.
Csakfoci Admin 2016. október 14., péntek 5:30
Kettő közülük köszöni szépen, nem kér a játékból.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. október 14., péntek 5:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Antonio Conte csapata, a Chelsea négy győzelemmel, egy döntetlennel és két vereséggel a tabella hetedik helyén áll.

A brit Betway és a Paddy Power szakértői is úgy vélik, hogy a szezon előtt kinevezett olasz tréner lesz a következő a Premier League-ben, akinek felmondanak, náluk már nem lehet erre fogadni. A A Sky Bet egyelőre kivár, igaz, rendkívül alacsony, 6/4-es szorzóval kínálja az idén nyáron kinevezett olasz menesztését.

Conte honfitársa, Francesco Guidolin volt az első edző, akitől elköszöntek a Premier League új idényében, a Swansea City edzőjétől október 3-án búcsúztak. (MTI)

Átigazolások
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.
Légiósok
Bősze Levente
A Como végleg megvásárolta Bősze Leventét a Dunaszerdahelytől.
KBSC
Az első érkező
Kazincbarcikán folytatja pályafutását az NB III Észak-Keleti csoportjában szereplő FC Tiszaújváros házi gólkirálya, Varjas László.  
Tovább az összes átigazoláshoz